Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

::Bir tek seni unutamam::

Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum… Üşüyorum..Ne kadar uzaksan bana o kadar soğuyor hava.. Sen yoksan, sıcaklık hep mevsim normallerinin altında. Bu yüzden meteoroloji raporları umrumda bile değil.. Kar mı yağıyor yoksa yağmur mu bana ne?? Ben senin haesretinle sırılsıklam zaten, daha ne kadar ıslanabilirim ki??
Burada mısın değil misin belli değil.. Bazen gidişlerin kahramanı oluyorsun..bazen sonsuz kalışların… Doyumsuz gecelerdesin kimi zaman, bazen de yalnız karanlıklardasın. Bitmek bilmez bir şarkısın ama ben mi notaları yanlış basıyorum da sen bu şarkıyı söylemiyorsun??Neden susuyorsun??
Aşkın sessizliği ne kadar korkunç olur bilir misin??Bir tek kelimeye hasret geçen gecelerin hesabını soracağın kimsede yoktur üstelik. Kendi kendiyle konuşana deli derler ya, beni çoktan akıl hastanesine kapatmaları gerekirdi. Hem de iflah olmaz hastalar bölümüne…
Yokluğuna alışmaktan korkuyorum…., ne kadar kötü…. Yokluğunu yürüyorum sokaklarda. Yokluğunu içiyorum kadeh kadeh. Hiç gelmeme ihtimalin bir idam mahkumuna dönüştürüyor beni… Hiç birşey yapmadan beklerler ya hücrelerinde, ölümün soğuk nefesini hgissederek.. Anlamlı olan birşey yoktur onlar için.. Belkide bir an önce ölmektir akıllarından geçen, bu bekleme işkencesi bitsin diye.. Bu yokluk hissi öldürecek beni..
Gelebilme ihtimalinse yüreğimdeki kuşları havalandırıyor, kanat seslerini duy. Gelmek iste yeterki, yorulmayasın diye kuşlarım taşır seni bana. Bir görsem yüzünü, ah bir dokunsam sana… Göreceksin sevdanın çiçek çiçek açtığını, umudun bir yangın gibi alev alev ikimizi birden sardığını. Anladım ki mümkün değil seni sensiz yaşamak. Ben o gönlü genişlerden değilim. Madem içimdesin, yüreğimde taşıyorum seni, o zaman yanımda da olmalısın. Sensiz yaşanmayacak bu aşk ötesi yok.
Şimdi yalnız geceleri seviyorum.. Seni yıldızlarda buluyorum.. Daha bir dayanılır oluyor sensizlik sancısı. Mümkünü yok çıkmayacaksın aklımdan, bu yüzden gece, el ayak çekilmişken, hiçbir ses yokken seni düşünmek yokluğunu değil ama daha iyi. Bütünüyle sen oluyorsun o zaman her yerde. Ne kadar yakışıyorsunuz biribirinize, sen ve gece…
Zaman geçer; herşey unutulur, Bir örtüyle kaplanır acılar ama …
“Bir tek seni unutamam…”

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Sevgi kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu