Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

Kız Kaçırma Kuralları

MALZEMELER:
1 Adet Kız: Efenim elbetki operasyonun adından da anlaşılacağı gibi, bu faaliyet için, daha önceden ikna edilmiş ve kaçmaya meyilli bir bayan (Kız-Dişi) bulunur.Bayanın yaşı 18 üzerinde olursa size herhangi bir kanuni zorlukta yaşatmayacaktır ve Kız Kaçırma Operasyonunuza herhangi bir gölge düşmeyecektir.Hafif kilolu kızların kaçırılması daha kolay olduğundan seçim esnasında buna dikkat edilmesi sizin işinize yarayacaktır.
1 Adet Ev: Kaçırılan kızın dışarda kalıpta ziyan olmaması için iyi muhafaza edilmesi gerekmektedir.Bunun için ufak ve şirin bir evin operasyondan önce hazırlanması gerekir.Size tavsiyemiz arkadaş çevrenizden birilerinin evini seçmenizdir. Arkadaş arkadaşın pezevengidir diye bir rivayet dolaşmaktadır halkımız arasında, bu doğrudur..Muhakkak her erkeğin çevresinde ** görünümlü veya ruhunun derinliklerinde **lik yatan bir arkadaşı vardır.
1 Adet Çuval: Yuh artık demenin bir manası yok..Her operasyonun bir tescili flaması veya bayrağı olduğu gibi kız kaçırmanında bir adabı, bir raconu vardır ki bu işinde amblemi çuvaldır.Yanlız bir kaç arkadaşımız bana maillerinde söylemişler Kız çuvala sığmıyor diye.. Efenim seçilen çuvalın boş çuval olmasına özen gösterin… İçi un dolu bir çuvala elbetki sokamazsınız kızcağızı.Oldu olcak sokmadan önce yumurtaya bandırında pişi yaparsınız..
1 Adet Sopa: Operasyonda en çok yanlış kulllanım bu malzemede olmaktadır…Efenim üzerine basa basa söylüyorum, sopayı kızın kafasında kırmak için yanımıza almıyoruz.Sopayı almamızdaki amaç şudur..Kızı kaçırdınız, ki kız gece kaçırılır bildiğiniz üzere..Kızı çuvala koydunuz..Sırtınıza attınız gidiyorsunuz..İşte sopa burda devreye giriyor.Gece karanlığında önünüzü yoklamanızı sağlıyor..Önünüzü yoklamanızı derken yoldan bahsediyorum..Türkçemiz biliyorsunuz ki yerçekimine karşı son derece hassastır..Hemen belden aşağıya çekilebilir. Burda yoklanan yer önünüzdür…Yani yoldur.
1 Adet EtilAlkol: Şu unutulmamalıdır ki, bu operasyonun en önemli özelliklerinden biride başlandığında yarım bırakılmamasıdır. Kız Kaçırmak için besmele çekilip yola çıkıldığında bu işin geri dönüşü olmaz. Bu malzeme bu yüzden operasyonun sürekliliği açısından çok önemlidir. Bazı kızlar, operasyonunun verdiği aşırı heyecana dayanamayıp son anda kıvırabilirler ki bu oldukça sık rastlanan bir olaydır. Bu durumda Kız kaçırmaya gitti, kızı elinden kaçırdı gibisinden bir daşak muhabbetine konu olmamak için tedbirli olmak lazım..Eğer ki olay esnasında yanınızda Etil alkol yoksa malzemelerimiz içinden sopayı seçerek işlemi tamamlayınız…Kesinlikle belden aşağı vurmayınız, çünkü gecenin ilerleyen saatlerinde üzerinde en çok durulacak bölgeyi ziyan zebil etmiş olursunuz.Bazıları olayın stresine dayanamayıp, kızcağıza tekme tokat dalarlar ki bu pek hoş bir davranış değildir..Elimizdeki kısıtlı malzemeyi piç etmekten başka bir işe yaramaz.
Malzemelerimiz hazır.Şimdi operasyonu nasıl gerçekleştireceğiz onu anlatalım:
Efenim önceden ikna edilmiş ve hali hazırda beklemekte olan kız arkadaşımızın evinin ve çevre mahallelinin, olaydan bir hafta önce takibe alınması gerekmektedir.Karşı komşunun, yan komşunun gözlemi yapılır.Kaçta yatıyor, gece kaç kere çişe kalkıyor, haftada kaç kez sevişiliyor, sevişme esnasında en çok hangi pozisyon kullanılıyor, bir gecede en fazla kaç kez patlatılıyor…Elbetki gece gözlemlenen evden bu sorulara yanıt bulabileceğiniz sahnelerle karşılaşabilirsiniz.
Tüm bu ön hazırlık için gerekli fizibilite yapıldıktan sonra elde edilen verilerle olayın en uygun tarihini belirleriz.Şunu da söyleyeyim ki, kızın evinin altına filan tünel kazıp da olayın bokunu çıkarmanın bir manası yoktur.Sakin olalım.. Telaş yapacak bir şey yok.
Elimizdeki malzemeleri yanımıza alarak kızın bulunduğu evin önüne gidilir. Gece dolaşan bekçinin saat kaç gibi geçtiği daha önceden tespit edildiğinden bu konuda zorluk çıkmayacaktır.Mahallenin tamamen sakin olduğuna kanaat getirdikten sonra, kızın evinin önüne gelip, Karaçırık Kuşu gibi ötmeye başlayınız…Karaçırık kuşu nasıl mı öter?…Bende tam bilmiyorum ama sesinin kötü olmadığını duydum.Siz ötmeye başladığınızda zaten kaçırılacak kızda eşek değil ya anlar herhalde..Yanlız bazen bazı arkadaşlar olaya kendilerini kaptırıp sokak arasında şahin dalışına filan geçiyorlar bu saçmadır. Kuş takliti yapın diyoruz adam kendine Karaçırık kuşunu yakıştırmıyor..Kerkenez gibi ordan oraya gidip geliyor.Neyse efendim siz en iyisimi yanınıza ya iyi kuş taklidi yapan bir arkadaşınızı ya da garanti olsun istiyorsanız bir kuş alınız..Gece yarısı o kuşu nasıl öttürmeyi başarırsınız bilemem tabi ama…Genede seçim sizin.
Kuşu öttürdük…Kız olayı çaktı. Elinde bohçasıyla kapının önüne tünedi..Burada yapılması gereken ilk iş, kızın bohçasını alıp, incelemektir.Çünkü bir kız en iyi şekilde bu operasyonda kendini belli eder…Eğer bohçada kalın bilezikler, beşibiryerdeler varsa bilin ki harbi balçıksınız…Yok eğer kızın bohçasından eski püskü eşyalar çıkarsa, hemen kuş taklidine devam ederek oradan uçunuz…Bohçadan rujlar, sütjenler, jartiyerler çıkarsa, kızı alıp beyoğlunun göbeğinde kelepir fiyatına elden çıkartınız.
Biz burda tüm noktaları iyimser gözle kabul ediyoruz…Kızımız hazır.Daha önceden hali hazırda bekleyen çuvalımızın içine (Boş çuval olacaktı) kızı katlayarak sokuşturuyoruz.. Çuvalın delik olmadığına ve yolda giderken kızı düşürüp sakat bırakmayacağınıza emin olunca sopamızında yardımıyla olay mahallinden tüm hızımızla uzaklaşıyoruz. Bu esnada hala kuş taklidi yapmanın bir anlamı yoktur..Eğer taklit yeteneğinize inanıyorsanız, anadol taklidi yaparak gitmeniz size artı avantaj getirecektir.
Pezevenk arkadaşımızın evine geldiğinizde, çuvalın ağzını hemen açmayı ve içindeki kızı çıkarmayı lütfen unutmayınız. Bazı arkadaşlar olay tamamlandıktan ve eve ulaştıktan sonra hemen heyecana kapılır ve Nasıl Kaçırdım sendromuna girerse kızcağız ölür.Tüm emekte boşa gider.Çuvalın ağzı açıldıktan ve kız dışarı çıkarıldıktan sonra, artık olaya son noktayı koymaya gelmiştir.Her işin bir raconu vardır dediydik ya, hah işte bu olayında en büyük raconu şudur…Evin sağında solunda sizi gözetleyenlerin olmadığından emin olduktan sonra, kızımızı bir yatağa boylu boyunca uzatırız.Kaçırılan kız, ertesi güne hala kız olarak bırakılmamalıdır.Bunun için kızımızı güzelce soyduktan sonra elimizden geldiğince iyi işçilik çıkartarak son noktayı koymalıyız.Malzeme kullanımındaki hatalardan biri bu mertebede yapılmaktadır. Bu aşamada kesinlikle sopa kullanılmamalıdır.
Böylelikle kız kaçırma operasyonumuz bitmiştir..Umarım sizlere bu konuda yardımcı olacak bilgiler sunmuşumdur. Konuyu anlamayan arkadaşlara gönül isterdiki tatbikatını uygulayalım ama malesef elimizde yeterli deney aleti bulunmamaktadır. Artık anladığınız kadarıyla, elinizden geleni yapınız.. Başarılar Efenim……..

Bu haber 25 Mayıs 2013 tarihinde tarafından Komik Yazılar kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu