Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

*erkekler neden aldatır?*

Erkekler neden aldatir?
Erkeklerin en çok sikayet edilen özelliklerinden biridir: aldatmak. Neden erkekler aldatmayi bu kadar çok seviyor?
Hangi sebepler erkekleri aldatmaya yöneltiyor? Bunlari bir düsünün bakalim neler çikacak:

1. Hormonlarin etkisi: Erkeler her gün olan seylerden çok çabuk etkilenirler ve degisirler. Örnegin disarda yürürken yanlarinda çok etkileyeci bir kadin geçtiginde, ya da bir filmdeki sehvetli bir sahneden, iç çamasiri kataloglarindan ve daha nelerden, bir düsünün isterseniz. Erkekler bu heyecanin her seye mal olsa da degecegini düsünürler. Hiçbir zaman yakalanacaklarini düsünmezler, bu nedenle de rahat davranirlar. Sehvet onlarin isidir…

2. Iliskilerindeki problemlerden kaçmak için: Bu biraz daha açik bir bahanedir. Bazi erkeklere göre seks sadece eglenmek demektir ve iliskide sorunlar varsa, baska birileriyle birlikte olmak en iyi yoldur. Onlar için bu konusmaktan daha kolay bir yoldur. Bu, tipik bir erkegin sik rastlanir özelligidir. Mutlulugu yakalamak için baska yerlere kaçtiklarinda ise geçici bir karmasadir. Fakat su kesindir ki, onlar için korkunç olan "Konusmamiz gerek" cümlesinden, çok daha kolaydir.

3. Sizinle ilgili korkulari: Özellikle olgun erkekler size karsi yükümlülüklerinden korkarlar. Çok fazla yakinlasmaya basladiklarini anladiklarinda kaçmak, tekrar özgür olmak isterler. Tekrar bekar olmak ve öyle davranmak isterler.

4. Kötü örnekler: Hayatlarinda ailelerinin ya da çevrelerindeki insanlarin kötü iliskilerinden etkilenirler. Sürekli bir iliski onlara bu tip iliskileri hatirlatir ve bundan kaçmanin yolu baska biridir.

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Erkekler Dünyası kategorisi altına yazılmış. ve 2 Yorum yapılmış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

2 Yorum - "*erkekler neden aldatır?*"

avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Sedef
Sedef
8 yıl 3 gün önce

Benim nişanlm bu mesaja hc uymyo gzü bendn bşksni grmyo onu ck svyrm

hilal ve gamze
hilal ve gamze
10 yıl 4 ay önce

erkekler dünyası anlaşılamamış bir dünyadır.erkek dediğin kadınını koruyacak başkasına yan gözle bakmayacak ama böyle bir erkek yoktur.çünkü her erkek nankördür

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu