Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

Seçmece Itiraflar …::: 10 :::…

apnea00; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; Il: Istanbul
Kız arkadaşımla buluşmak için onu evinden aradım. Ilk kez yalnız kalacak olmamızın heyecanıyla onun alo demesini bile beklemeden konuya girdim: “Akşam için hazır mısın? Sana çok özel sürprizlerim var, kalbin dayanabilecek mi?” diye sordum. Cevap: “Kızım şu anda banyoda ve çıkınca seni aramayacak!”

ITIRAFTÖRHULUSI; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 40; Il: Bursa
Iki yıl önce Trabzon´da bir kahvenin önünden geçerken, içeriden gelen´´Gooollllll´´ sesiyle irkilmiştim. Merak edip sorduğumda ise 13 yıl önceki, Trabzonspor´un 4 – 3 galibiyetiyle sonuçlanan Lyon maçını seyrettiklerini söylemişlerdi.

olamıtor; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; Il: Izmir
Babam babaanneme hayatının jestini yapıp uydulu televizyon aldı. Buna çok sevinen babaannem günlerdir tüm akrabaları arayıp: “Oğlum bana duygulu tilivizyon aldı.” diye haber veriyor. Babaannecim senin için piyasadaki en içli, en hassas, en duygusal televizyonu bulup getirdik. Güle güle kullan.

adore_d; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 41; Il: Yalova
5 yaşındaki erkek kuzenim, yüzü annesine benzetildiği için çok kızdı ve bir davet yemeği esnasında pipisini çıkarıp “Ama bu da babamınkine benziyor.” dedi!

mini_milk; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; Il: Istanbul
Yaz gelirken fazla kilolarımdan kurtulmaya karar verdim. Ama üç aydır her rejime karar verdiğimde daha fazla kilo alıyorum. Aksi gibi ofisteki kızlar da durmadan zayıflıyor. Bu dengesizliğe bir dur demek için köşedeki tatlıcıyı durak edindim kendime. Her gün gelirken kızlara birer porsiyon tatlı getiriyorum. Çaylarına tatlandırıcı istediklerinde de şeker koyuyorum. Ben zayıflayamıyorsam bari onlar kilo alsın

JOKER25; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; Il: Istanbul
Havuzda yüzerken osurup, yukarı doğru çıkan hava kabarcığını bana gösteren ve “Bil bakalım bu ne?” diye soran bir sevgilim var!

müsaitbiryerde; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 37; Il: Muğla
Küçük oğlum pipisine adımı vermiş!

cılgıncocuk; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; Il: Istanbul
Sevgili ev arkadaşım F… sekiz yıl sonra itiraf ediyorum. 3 sene boyunca, çok sevmeme ve kendi memleketimden getirmeme rağmen o güzelim baldan yemememin tek sebebi, çıktığım kızlar bana ballı oral yapmak istediklerinde ellerimi kirletmemek için onu bal kavanozuna daldırıp çıkarmamdır. Özür dilerim.

nesuscambe; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; Il: Izmir
Bir yıldır menapoz tedavisi gören annem yılın sonunda regl olunca “Hayırdır anne, regl mi oldun sen? şeklindeki soruma annemin şaşkınlık içerisinde verdiği müthiş cevap: “Hayır, yılbaşı oldum.”

hasözacemiyazar; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; Il: Çanakkale
Geri vites yerine 4. vitese takıp Internet kafenin camından içeri giren bir baba ile fren yerine gaza basıp şarampole yuvarlanan bir annenin çocuğu olarak trafik canavarı geni taşımaktan korkuyorum

Toegeven; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; Ülke: Belçika
Bense Fanta Light istediğimde bana verilen “Abi ondan yok Marlboro Light var.” cevabıyla dumura uğramakla kalmamış, Marlboro Light´i almıştım. Üstelik sigara içmem. Hala niye böyle bir şey yaptığımı anlamış değilim. Adamı utandırmak istemedim heralde, diye kendimi kandırıyorum ama sanırım ben dört sene önce salaktım

uglyking05; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; Ülke: ABD
Iki senedir beraber olduğum eski kızarkadaşım, “Saçlarını niye hiç uzatmıyorsun; aslında bu halin de güzel ama bir de öyle denesene.” demişti. Iki senedir beraberiz ve bugüne kadar saçlarımı kel olduğum için kazıttığımı anlamadıysan…

popstarolcam; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; Il: Antalya
Yedi yaşındaki oğlumun akla zarar sözleri: “Annecim, iyi ki Japon değiliz. Nasıl konuşurduk o saçma sapan kelimeleri. Iyi ki Türk’üz.”

ne_densiz; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; Il: Malatya
Bir arkadaşımla birlikte bilgisayarcı olan bir başka arkadaşla sohbet ederken laf döndü dolaştı CD kopyalamaya geldi. Bilgisayarcı arkadaş “Bozuk, çizik CD’leri kopyalamak için alkol kullanıyoruz” dedi, ben de “Evet, ben de kolonyayla siliyorum, tertemiz oluyor” dedim. Bu arada dalgın ve aynı zamanda doktor olan öbür arkadaşım konuya bir yerinden giriş yapmak için “Biz alkol yerine Baticon kullanıyoruz yaralara; alkol eskiden kullanılırdı.” dedi. Bütün bu karşılıklı saçma sapan konuşmalardan sonra alchol´ün CD kopyalamak için kullanılan bir program olduğunu öğrendik ve sanırım bir daha unutamayacağız.

yayayekokocambo; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; Il: Istanbul
Dul, yaşlı ve şeker hastası eski evsahibim gece horlaya horlaya uyurken, eve giren hırsız yükte hafif, pahada ağır ne varsa yüklenip götürmüş. Hatta adamın odasına girip cüzdanını dahi almış. Sağolsun giderken not bırakmayı da ihmal etmemiş: “Ayağını yıka be p…venk!”

itirafs; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; Il: Istanbul
Üniversitenin ilk yılında ayrıldığım sevgilimin yokluğunu mutfakta boyum kadar bulaşıklar birikip kağıt tabak ve bardak kullanmaya başladığımda anlamıştım. Ama sonradan fark ettim ki aynı işi bulaşık makinası da yapıyor, üstelik bunun sesi daha az çıkıyor. Hem de bulaşık yıkadıktan sonra “Beni bu akşam nereye götüreceksin?” demiyor.

XFILESX; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; Il: Istanbul
Dün akşam otuz tane prezervatif tükettim. Daha hızlı prezervatif takabilmek için egzersiz yaptım!

nesuscambe; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; Il: Izmir
Babam yıllar önce çalışmak için gittiği Arabistan’da ‘hazır gelmişken hacı da olayım’ düşüncesiyle hacı olmuş. Türkiye’ye geldiğinde Kabe’de nefsin ortadan kalktığını bize anlatmaya çalışan babamın takdire şayan cümleleri: “Hakikaten orada nefis denen şey yok. Bizzat denedik arkadaşlarla; kadınlar yanımızdan geçerken dokunduklarında hiçbir şey hissetmiyorduk.” Bak bak, denemeye bak sen. Kadınlar sana dokunsun sen de bir şey hissediyor muyum, hissetmiyor muyum diye bak. Açın yolları, nefsini köreltmiş hacı geliyor

adore_d; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 41; Il: Yalova
[color=black]

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Kahkaha Merkezi kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu