Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

Şöför Yolcu muhabbetleri

Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi. Apar topar indim. Şoföre parayı uzatıp, 'Bir Monte Carlo' dedim! Adam birkaç saniye yüzüme bakıp, 'Abi bu Bakırköy'e gider' diye cevap verdi! Işte o an benim ve şoförün bittiği andır.

Mükemmel bir yerde inebilir miyim? (yolcunun kafası karşık sanırım, kendisi de dolmuştakilerle güler söylediine) Şöför kadını indirirken: Buyrun size layık değil ama!

Yolcu musait bi yerde inmek ister ama dili surcer; Musait bi yerde iner misiniz? Şöför : Niye sen mi kullancan ?

Rumeli-Hisarüstü otobüsüyle taksim'e dogru giiyoruz. Adamın biri Besiktas dolaylarında gayet aceleci bir tavirla; Kaptan orta kapıyı rica edebilir miyim?? Bizim soför olaya hakim: Tabi abi ayıp ettin. al götür. senden kıymetli mi ?

Ankara'da, cok sıcak bir gunde, dolmuştaki bir kokona yelpazesiyle; "Şöfeer bey klimayı acar mısınız cok sıcak olduu" demisti. Pala bıyıklı şöfer amca teyzeyi bi sure suzdukten sonra, kapıyı acıp acıp kapatmaya basladı

Şişli-Taxim dolmuşunda, kapıyı ermeni bir teyze actı, son derece belirgin bir ermeni aksanı ile: Pardon şöför bey, acaba Harbiye'den geçeyooor ? şöför şöle bi koltuga kolunu atıp arkasını dondu ve aynen aksanı taklit ederek; Yok uçarak gideyooor !!! (Dip not: Sisli'den Taxim'e Harbiye'den gecmeyen bi hat yok )

Istanbul'dayiz … Dolmuşa bindik, dolmuş doldu, tam kalkicak, elemanın bir açtı kapıyı, içerde tıkış tıkış oturmuşuz, önde 3 kişi arkada 4 … Eleman hala bir umut sordu: "Kaptan, yer var mi?". Şöför de arkasını dönüp cevap verdi: "Bilmiyorum, üst kata bi bak bakalım"

Trabzon- sürmene arasında çalışan dolmuştayız. Ileride yol üstünde duran bir bayan dolmusa el kaldırdı, elinde çantaları vardı. dolmuş şoforu zaman kazanmak için kadının önünde durur durmaz arabadan indi ve dolmuşun arkasına bagajı açmak için yöneldi. bu sırada kadın dolmuşa bınmek için kapıyı açtı; Aaa bu dolmuşun soforu yok.. deyıp bınmeden kapıyı kapattı.

Pek dolu olmamasına rağmen minibüs hareket etmek üzereydi. Tam o anda kavga ettikleri her hallerinden belli olan iki arkadaş minibüse bindi birbirlerinin yüzüne bile bakmıyorlardı çocuklardan biri şoföre parayı uzattı; Abi bir öğrenci bir de hayvan alır mısın? (en güzeli hihihi)

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Kahkaha Merkezi kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu