Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

Eurovision yorumları :)

* "Budur be abicim. Ne o öyle birinci olmalar, üçüncü olmalar falan?! Iki senedir şöyle ağzımızın tadıyla seyrediyoruz yarışmayı. Nah point!!ler gırla gitti gene. Bak gene giremedik ilk 10'a. Seneye gene yarı final. Budur kardeşim. Emeği geçenlere helal olsun. Biz alışmışız Erovizyon'a bakıp kederlenip içmeye. Helal sana Sibel bacı."

* "Kardeşim ben söylemiştim. Sibel Tüzün olarak gideriz, Sibel Hüzün olarak döneriz demiştim. Dediğim çıktı. Öyle şarkı mı olur kardeşim? Karşında süpır sıtaaaar ıyyyk beni! Karşında süpır sıtaaaar ciiiiikk beni. Alın size karşımda süpır sonuç. 11'incilik. Peh!"

* "Elin oğlu çözmüş işi kardeşim. Giyeceksin o korkunç kostümleri millet tırsacak. Korkudan basacaklar puanı. Seneye yollayalım oraya Tuba Ekinci'yi, verelim eline içi dolu bir tam otomatik, bassın sahneyi, bakın bakalım nasıl geliyor puanlar."

* "Ben en çok Bülent Özveren'e acıyorum kardeşim ya. Adamın senelerdir gitmediği yer kalmadı. Onca berbat şarkı dinledi. Hepimizden çok Erovizyon seyretti, hepimizden çok üzüldü. Adam bu yolda heba etti kendini. Seneye Türkiye'yi Bülent Özveren temsil etsin Erovizyon'da en iyisi. Süpır sıtar'dan daha kötü bir şey söyleyemez nasıl olsa."

* "Finlandiya korkunç kostümleri sebebiyle kazandı diyenlere katılmıyorum. Bizim şarkımız daha korkunçtu bir kere…"

* "Ulan önce iki kupa gitti. Ardından Aziz Başkan gitti. Şimdi de Erovizyon gitti. Ne ulan bu?! Teker teker gelin ulaaaaann…"

bunlarda bonus olsun

"Kupa törenine katılmadık diye 250 bin YTL para cezası, yönetime baştan aşağı hak mahrumiyeti cezası, ne bu be?! Oldu olacak Fenerbahçe taraftarlarına da hapis cezası verilsin." (Fenerbahçeli taraftarlar arka arkaya gelen olaylardan artık isyan noktasındadır.)

Insaf

'Aziz Yıldırım bırakıyorum dedi… Nobre Beşiktaş'la anlaştı… Aurelio Galatasaray yolunda…' Topu topu 10 gün içinde iki kupa birden gitmişken, Fenerbahçeliler hala şoku atlatamamışken bir de böyle haberler geçmeyin arkadaşlar. Insaf edin. Siz bu Fenerbahçeliler'in toptan kalp krizinden ölmesini mi istiyorsunuz kardeşim?! Yapmayın etmeyin

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Kahkaha Merkezi kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu