Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

::Seviyorum, unutma beni::

Gitmeliyim bunu anlıyorsun değil mi? Başka çarem yok gitmeliyim. Sensizliğin beni süründüreceğini bile bile gitmeliyim. Seni sevmekten hiç vazgeçmeyeceğim ama olmayacak bir duaya amin demek bizimkisi.

Yıllar önce o sahilde seni ilk gören ben olmalıydım. Ve yüreğin o gün benim yüreğime dokunmalıydı. Şimdi gitmek zorunda kalmazdım. Şimdi bir sevdanın en güzel yerinde olurduk.

Birbirimizi bu kadar çok hak ederken, bu kadar çok severken gitmek öyle dokunuyor ki yüreğime… Hayatımda ilk kez kabul ediyorum yenilgiyi. Kimbilir, korkağım belki. Senden değil, bu aşkın büyüklüğünden kaçıyorum. Ah be sevgilim, ben kendimden kaçıyorum.

Hiçbir şey tesadüf değildir, buna inanırım ben. Her şeyin bir kurgusu vardır ve insan mutlaka kendisi için kurulmuş o şeyi yaşar. Şimdi gitmem de bunun bir parçası işte.

Imkansızı seçip, imkansızı yaşayıp sonra da “Bir gün yeniden ve bu kez sonsuza dek…” deyip de gitmek başka nasıl açıklanabilir? Seninle o gece, hiç hesapta yen karşı karşıya gelmemizi ne tarif edebilir başka?
Bu kadar zaman hep aynı soruyu sordum kendime, sen hiç benim oldun mu? “Tamamen sana aitim” dedin mi? Cevabı olmayan sorular işte… Önceleri delirirdim bulamadıkça cevabını. Sonra bir kabullenmişlik çöktü kalbime. Seviyordum ya seni ne önemi vardı gerisinin? Yüreğinde bir yerim olduğunu biliyordum ya, fazlasını istemenin ne gereği vardı ki?

Ama sonra bu kadar basit olmadığını gördüm. Dayanılmaz bir yanı vardı bunun. Seni özlediğimi söylemek için bile beklemek zorundaydım. Sana sarılabilmek içinse günler., haftalar geçmeliydi. Sen en güzel, en mutlu anlarını bir başkasıyla paylaşırken ben sadece hayalinle yetinmeliydim.

Olmadı aşkım, yürütemedim. Bu aşkın tutsağı olduğumu fark ettim. Sonu belirsiz, yarını olmayan ve hiçbir zaman tamamlanamayacak olan bir aşkın tutsağı…
Gidiyorsam, sevdam tükendiği için değil, bunu bil. Aksine sevdamı çok daha yukarılara, taaa yukarılara taşımak için gidiyorum.
Kendimi yenilemek, tutsaklıktan kurtulmak ve kimbilir bir gün senin karşına daha özgür, daha cesur çıkmak için gidiyorum. Ben terk etmiyorum seni. Ne seni ne de sevdamızı bırakıyorum. Kalbimdesin ve hep orada kalacaksın. Ben yaşadıkça… Seni seviyorum, unutma beni…_

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Sevgi kategorisi altına yazılmış. ve 1 Yorum yapılmış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

1 Yorum - "::Seviyorum, unutma beni::"

avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
İCLAL
İCLAL
6 yıl 6 ay önce

Seni seviyorum hayat. Mucizelerini bugün üstüme yağdırmayı unutma çünkü bugün ben doğdumm

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu