Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

En güzel özlem sözleri

Özlem Sözleri

Birisine özlem duymak karşıdan bakıldığında çok güzel bir duygu gibi gözükse de sevdiğiniz insanların uzakta olması ve onları her zaman göremiyor olmanız da bir o kadar acı bir duygudur. İster eş ister sevgili hiç fark etmez özlem duyduğunuz kim varsa ona Özlem Sözleri atabilirsiniz. Onu ya da onları ne kadar özlediğiniz anlatmak dile getirmek günümüz için son derece güzel bir durumdur.

Özlem sözleri sadece sevgili ya da eşe yönelik değildir. Açıkçası konu özlem olunca sabit bir konu belirlemek ya da belli kişileri bunun içerisine eklemek yanlış olacaktır. Özlem duymak insanoğlu için son derece doğal bir kavramdır. Özlemi hissetmek insanı bu tarz sözlere teşvik eder. Elbette uzakta bulunan kişiler içinde özlem dolu sözler almak her zaman için hoş bir olay olacaktır. Çünkü sevginin hissedildiği anların başında uzaklık gelir. O anlar hem tatlı bir özlem hem de büyük acıyı içinde barındırır. Sevginin anlatılma şekli günümüz için özlem dolu mesajlar olduğu için sevdiğiniz kişilere bu tarz mesajlar atmak kesinlikle onu mutlu edecektir. Bir düşünün sevdiğiniz insanlardan uzaktasınız ve bir anda telefonunuza beklediğiniz kişiden özlem dolu mesajlar geliyor. Uzakta olsanız yüzünüzde bir tebessüm oluşmasına neden olacaktır.

ÖZLEM MESAJLARI

20’li yaşlara gelip de birilerine özlem mesajı atmayan kimse yoktur diye tahmin ediyorum. Özlem mesajları uzakta olan sevdiğimiz insanlara belli aralıklarla attığımız mesajlar olsa da anlamı gerçekten çok büyüktür.

İnternet bulduğunuz özlem mesajlarını kendinize ve sevdiklerinize özel hale getirebilirsiniz. İnternette çok sayıda bu tarzda mesajı bulabilirsiniz. Beğendiğiniz özlem mesajlarını sevdiklerinize atmadan önce bir iki kelime de değişiklik yapmak ve size uygun hale getirmek mükemmel olabilir.

En güzel özlem sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.Birbirinden güzel özlem sözleri aşağıdadır.

Bir yerden kokun çalınıyor burnuma. Bir otobüs durağında ya da bir okul koridorunda. Tüm hücrelerim en küçük ayrıntısına kadar özlemin siniyor.

Ne kadar özlediğimi bilsen, koşar gelirdin. Uzakları yakın ederdi isteğin.

Özledim demek isteyip de diyememek. Boğazımda düğümlenen yutkunmalar. Sen senin nasıl özlendiğini hiçbir zaman anlamayacaksın.

Uzaklıklar uzak olmaktan utanırdı bilse özlemimi. O kadar özledim.

Ben zaman geçtikçe özlemin de azalır zannetmiştim. Oysa bu duygu giderek bedenimi daha çok ele geçiriyor.

Sen yanımda yokken şehri boşaltıyorlar sanki. Senin yanımda olmadığın bütün zamanları da seni özlemekle geçiriyorum.

Özlemin benimleyken kanadı kırık bir kuşa benziyorum. Kanadım var ama uçamıyorum…

Hayale dua, nasibe çaba, özlemime ise sadece sen gerek.

Sarılmak böylesine güze bir eylemken, kendini bu kadar özletiyor olman sana da saçma gelmiyor mu?

www.asksozleri.net sitemizden alıntı yapılmıştır.

Bu haber 11 Kasım 2010 tarihinde tarafından Güzel Sözler kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu