Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

Işte öyle bir şey…..

Canım,güller gülü güzel karanfilim,
Sen baharın yağmurlarla getirdiği özlemdin içimdeki, sen çiğ tanesi kadar saf ve ne olduğunu asla anlayamadığım yanımdın benim ve sen denize düşüp de ıslanmaktan korkutan bir savaştın yüreğimde..
Özlemini her gece koynumda hissettiğim ve seni hiçbir zaman sevmekten vazgeçmediğim için özeldin.
Soran gözlerle yüzüme baktığında ya da her ayrılışında fırtınalar kopardı yüreğimde, sen hiç bilmezdin. Benin susuşum senin kaçışını desteklerdi belki de. Belki de gerçekten öyle.

Söyleyemediğim sözlerle doldu kalbim ve sen her seferinde gün batışını anımsattın bana, onun kadar güzel, onun kadar huzur verici. Aslında hep onun kadar uzaktın bana ama ben hep yakınımda hissettim seni, uzanıp tutacak kadar yakınımda..
Uzaktan sevmeyi hiç sevmiyordum aslında ama uzaktan sevmek zorundaydım. Kimse bilmemeliydi seni sevdiğimi, sonra kopup giderdin benden, arkadaş bile kalmazdın, bilirdim.
Bir sevdiğin vardı, duymuştum sonra da sen anlattın sevgilini. Hiç görmediğim birinden nefret ettim onu sevdiğin için. Ve sonra dayanamaz oldu gönlüm bu ağırlığa. Seni görmekten acımaya, kanamaya başladı. Tükeniş başladı benim için ömrümün baharında.
Çok da tatlıydın, rüyalarımda gördüm seni. Kumsalda dolaştığımızı, ay ışığında dans ettiğimizi gördüm ve her gerçeğe dönüşümde hayaller biraz daha uzaklaşmaya başladı benden. Artık biliyordum seni benden ayıracak hiçbir şey kalmamıştı. Yüreğimden seni söküp alacak hiçbir güç bulamadım.
Bir sonbahardı hatırlıyorum. Sararmış yapraklar caddelerde, telaşlı insanlarla doluydu ve ben ilk kez hatırlıyordum yaşamanın ne demek olduğunu. Kuşların öttüğünü fark ettim ve denizin mavi olduğunu ve dünyanın senin etrafında dönmediğini.
Hala seni seviyorum hala seni her görüşümde yüreğim kanatlanıp uçacakmış gibi hissediyorum. Ama artık biliyorum, aşk tek kişilik de yaşanabilir ve zaten sen bunu anladığın günden beri daha yakınsın bana. Belki de beklediğin buydu, güvenmemdi kendime. Şimdi her şeyi fark ederek yaşıyorum ve her şeyin tadına varıyorum ama hala bir yerim eksik biliyorsun. Ama ben de biliyorum ki hiçbir şey eksik kalamaz. Elmanın bile iki yarısı vardır ve benim eksik tarafım sensin.
herkes bilsin aşkımı o hariç…………….

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Sevgi kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu