Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

HIÇ ARA VERMEDEN GÜLMEYE DEVAMM..

[U]TARIK…[/U]

>>- iyi ki düğünümüzü belçika’da yapalım demişsin goncagül
>>- güzel oldu, değil mi muhittin?
>>- evet canım, herkes dışarda evleniyor, bizim neyimiz eksik?
>>- beni kırmadığın için teşekkür ederim.
>>- sen istersin de ben yapmam mı bitanem?
>>- muhittin, sana geçmişimle ilgili bir şey anlatmak istiyorum.
>>- önce duvağını çözseydik goncagülüm.
>>- çözeriz, dur bi… çok önemli bu.
>>- e, ama sırası mı şimdi? neyse, anlat bari.
>>- ben küçükken tecavüze uğradım.
>>- çok üzüldüm bebeğim. ama şu an kendini iyi hissediyorsan önemli değil.
>>- şimdi iyiyim de bunları bilmen lazım.
>>- yakınlarından biri tarafından mı?…
>>- yok, bi bakkal vardı bizim mahallede…
>>- bakkal mı?
>>- evet. elma şekeri satıyordu, güzel çikolatalar filan.
>>- eee?
>>- işte, bi gün bana, TARIK depoya gelsene dedi.
>>- tarık kim?
>>- anlatacağım bi tanem, sakin ol bi.

[U] BANKACI[/U]

Yasli borsaci ile genc borsaci parkta sohbet ederek dolasiyorlar. Yasli gence meslegin puf noktalarini anlatiyor: ” -Bak evladim. Bu meslekte basarili olmak icin sadece firsatlari degerlendirmek yetmez. Zaman zaman firsatlari da senin yaratman gerekir. Bunun icin surekli dikkatli olman gerekir. Uygun bir yorumla hic umulmadik olaylar bile, cok buyuk firsatlara donusebilir. Bak mesela, su karsida gordugun, taze kopek pisligi sana sadece igrenc bir sey olarak geliyordur. Ama ben eger, ‘su pislikten bir lokma alip agzina atarsan sana 1 milyar lira veririm’ dersem, olay senin acindan nasil da buyuk bir firsata donusuverir degil mi? Yapar misin?” Genc borsaci: “- Tabi efendim,” der. Parmagini pislige daldirir, bir lokma alir yutar. Yasli borsaci cebinden bir milyari cikartir, gence verir. Bir sure yururler, genc dayanamaz sorar: “-Hocam, ben size ayni teklifte bulunsaydim kabul eder miydiniz? Bakin ileride de baska bir pislik var. Bir milyar karsiligi denermiydiniz?
” Yasli borsaci:”- Tabi ki,” der. O da bir lokma alip yutar. Genc borsaci da cikartir, biraz once kazandigi 1 milyari iade eder. Bir sure sessiz sessiz yururler. Genc yine dayanamaz sorar: ” -Hocam. Ne sizin cebinizdeki para miktari degisti ne de benim cebimdeki. Soyler misiniz, biz bu boku niye yedik ?” Kurt borsaci cevap verir: “-Oyle deme evladim. 2 milyarlik islem hacmi yarattik!!
Bankacıyız biz

[U]Günlük gazete[/U]

Temelle fadime bir dag evinde yaşıyorlarmış.dagda gazete olmadıgı için temel fadimeyi her gün kasabaya gazete almaya gönderirmiş.her gün gazete almaktan sıkılan fadimenin aklına bir fikir gelmiş.kasabadan aynı gün aynı gazeteden on tane almış ve eve saklamış.temel istedikçe gazeteleri vermiş.dördüncü gün temel karısını çagırmış.fadime temelin bu oyunu anladıgını zannetmiş ve korkarak temelin yanıma gitmiş.tammm kızacak diye düşünürken temel şöyle demiş:’yahu şu dünyada ne aptal insanlar var.dört gündür aynı adam aynı yerde aynı agaca çarpıyor.’

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Kahkaha Merkezi kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu