Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

..:: DELIKANLININ INTERNETI ::..

[color=blue]INTERNETIN DELIKANLILIK KITABI

DELIKANLI ALEMINE INTERNET LUGATI

* Internet Abi resimler var, yazılar var, aradığın herşeyi buluyormuşsun. Yani ben daha bulamıyorum ama söylüyorum buluyorlar. Manita resimleri desem offff, offff. Tofaş'ın bile sayfası var. Bi de bunun denizde yapılası varmış, sörf, mörf bişi, onu da araştırıyorum.
* www Bunlar her gördükleri yere www yazıyorlar. Bir bilgisayar görür görmez hemen bu ecnebi harfe 3 kere basın. Beni utandırmayın.
* Nikneym Alemde bi yamukluk olmasın diye kendilerine takma isim alıyolar. Gazoz Ömer'in gazoz'u, Patinaj Ali'nin patinajı gibi.Bize yakışmazzz, ben "Davut".
* Çet Şimdi burada bir sürü aklı evel birbiriyle tanışıp saatlerce geyik yapıyorlar, yengelerle tanışıyorlar, bi nevi muhallebici yani.
* Site Bildiğiniz site iste uzatmayın.
* Tiklamak Abi laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tıkla,buraya tıkla. Erkek adam tıklamaz, BASAR. Ne öyle tık tık.
* Aysikü Çet'te tanıştığımız yengelerimizle özel durumlarda konuşmak için icad edilmiş. Iyi alet de, ne o öyle papatya ayağı?
* MSN A-haaa bu da yukardakine benzer bir durum oluyor gene yenge durumlari icin dusunulmus.
*Haaakingg Simdi bu alem-i sanalda ustura, jilet her türlü kesici ve delici alet kullanilamamakda oldugundan bu isi kapmak her delikanli web cinin asli gorevi oluyor.
*Klavye Kabadayisi Bu da yukarda ögrendiklerini uygulama safhasi burda nara yerine genelde harfler uzatilarak yazilmaya baslanir sonuda malumunuz en hizli yazan vede haaaackinngg yapan olayi gütürür.
* Davlod (indirmek) Bakmayın kızıyorum ama habire "şunu indirdim, bunu indirdim" diyip duruyolar. Henüz bi vukuatlarina şahit olmadım ama..
* imeyl Posta kutusu gibi bir yer. Ama pek işe yaramıyo. 10 gün önce bizim memlekete bi mektup attım bununla hala almamışlar.
* Hit Bu kesin Ingilizce'dir dedim. Açtım sözlüğü baktım. Bu herifler dövüldükçe seviniyorlar.

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Kahkaha Merkezi kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu