Komik Sözler

Komik yazılar

Komik resimler

Reklamlar

DAZLAK (FIKRANIN DUYULMAMIŞI MAKBUL)

Adamın biri sinemaya gider.Tam sinemada film başlarken önüne saçını kazıtmış biri oturur ve sinemanın ışıkları bu saçını kazıtmış adamın kafasına vurur.Arkasındaki adam bir türlü filmi  izleyemez…Adam içinden "ŞUNUN ENSESINE BIR TANE YAPIŞTIRAYIM".Der,sonra;"OĞLUM ADAM IRI YARI ELLESE BENI PARÇALAR".Deyip vazgeçerken tam o sırada yanına bizim TEMEL oturur…Adam TEMEL'e dönüp "-ŞU KAFASINI KAZITMIŞ ADAMIN ENSESINE BIR TANE VUR SANA 5 YTL VERECEM".Der.
TEMEL bu ya dayanamaz adamın ensesine tokatı yapıştırır ve arkasından ekler "-ULAN HASAN SEN BURDAMIYDUN".der.TEMEL'de pardon kardeşim karıştırdım der adam önüne döner dönmez 5 ytl 'yi alır.Arkadaki adam dayanamaz TEMEL'e dönüp."-KARDEŞ BIR TANE DAHA YAPIŞTIR SANA 10 YTL VERECEM ". Der. TEMEL dazlağın kafasına bir tane daha yapıştırır ve ilave eder.
"-HASAN SENSIN BE YEME BENI".dazlak dönüp "-HASAN DEĞILIM KARDEŞIM BE "Deyip,kalkar yerinden ön koltuklardan birine geçer.
TEMEL'in yanındaki adamda artık filmi bırakıp DAZLAK' ı aramaya başlar ve bulur.TEMEL'e dönüp:"BAK KARDEŞIM IŞTE ORAYA OTURMUŞ".Git ensesine bir daha vur. "-SANA CEBIMDEKI BÜTÜN PARALARI VERECEM".Der.TEMEL hemen kafasını kazıtmış adamın arkasına geçip enseye bir tane yapıştırıp;  "ULAN HASAN BURDAMIYDIN,BENDE YARIM SAATTIR ARKADAKI ADAMI SEN SANIP ENSESINE VURUYORUM…!!"

                          :doverim    :doverim    :doverim
ünye'nin hali bir başka,ünyeli doyarmı hiç aşka,sevdiğide varsa ünye'li ölmez asla,ünyeli ağlamaz,ağlarsa kimse duymaz.UNUTMAYIN HERKES ÜNYE'LI OLAMAZ. :good

Bu haber 29 Ekim 2010 tarihinde tarafından Fıkralar kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

ReklamlarKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Reklamlar


Rastgele yazılar


Facebook Grubu